Zajęcia dodatkowe

Our Children  have a chance to take part in the extra classes, depending on age and interests. For the time being, the classes  include:

Dance
with Jarosław Chodyra

Jarek o tańcu: „Całe moje życie jest wypełnione tańcem. jarek chodyraTo moje hobby, mój zawód i moja pasja. Karierę taneczną zacząłem w wieku 7 lat i od tego czasu starałem się konsekwentnie pokonywać jej kolejne szczeble. Jako nastolatek wiedziałem już, co chciałbym robić w przyszłości – a mianowicie, zostać instruktorem i „zarażać” innych zamiłowaniem do tańca.
Potwierdziłem swoje kompetencje nauczycielskie zdobywając dyplom Instruktora Tańca poświadczony przez Polską Akademię Sportu. Dziś staram się przekazywać miłość do tańca we własnej szkole tańca. To magiczne miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Dzięki mojej pasji i zaangażowaniu nawet najtwardsi oponenci tańca potrafią znaleźć w tańcu przyjemność. Bo taniec jest dobry na wszystko. I ja to wiem…”

 

Muzyka i indywidualne lekcje gry na fortepianie
z Aleksandrą Kasperek-Gotlib

Muzyka to fantastyczna sprawa, ponieważ ma na nas pozytywny wpływ i daje większe możliwości rozwoju we wszystkich dziedzinach życia!
Mam olbrzymie szczęście, że mogę być nauczycielką muzyki, bo muzyka to moja prawdziwa pasja. Na moich zajęciach tańczymy, ruszamy się, bawimy się i gramy na różnych instrumentach, tworząc przy tym rytm i melodię. Mam nadzieję, że w ten sposób przyczynię się do rozpalenia w dzieciach pasji do muzyki, aby mogli rozwijać swoje talenty muzyczne, niezależnie od tego, w jakim pójdą kierunku.

 

Olga Dolgova – Nauka gry w szachy

Iwona Romanowicz – Nauka baletu

Dorota Kobos – Nauka jogi

Magda Sobaniec – Gimnastyka

Resized_Magda_gimnastics

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Michrowska – nauka ceramiki

Resized_Agnieszka_ceramics

 

 

 

 

 

 

Akademia Grawitacja – Nauka tańca

Resized_grawitacja